مشاوره توسعه کسب و کار1397-9-19 23:02:51 +00:00

مشاوره توسعه کسب و کار

  بهترین خودت باش و با تیم ما برند آرایشگاهی خودت رو بساز و درآمدتو بالا ببر.

برند شما هویت کسب و کارتان است . ما بر این باوریم که هر کس در زمینه ی خاص خود تخصص دارد و باید وظایف مختلف به اهل فن سپرده شوند. قطعا موفقیت برند شما در سالن های زیبایی بدون مشاوره اتفاق نمی افتد و ما اینجا هستیم تا کسب و کار شما را سودآورتر کنیم و برای جاودانگی کنار شما خواهیم ماند. برای توسعه ی کسب و کار شما در سالن های زیبایی ابتدا نیاز داریم که بدانیم در توسعه ی کسب و کار خود به دنبال چه هستید؟یکی از ارزان‌ترین روش‌های جذب مشتری این است که مشتریان فعلی خدمات شما را به دیگران توصیه کنند. اگر مشتریان فعلی از محصولات شما رضایت دارند، چگونه می‌توانید آن‌ها را تشویق کنید که حامی شما باشند و خدمات شما را به سایرین پیشنهاد دهند؟ چطور می‌توانید یک استراتژی برد-برد را تنظیم کنید که هم خودتان از آن سود ببرید و هم آن‌ها؟

به یاد داشته باشید که هزینه‌ی جذب مشتری جدید، ۷ برابر مشتریان فعلی تمام می‌شود. اگر مخاطبان جدید خود را با توصیه‌ی یاران قدیمی‌تان به دست آورید، بودجه‌ی زیادی را صرفه‌جویی کرده‌اید که می‌توانید بخشی از آن را به همین افراد جایزه دهید…

برنامه‌های مشارکت در فروش هم روش مشابهی دارند. در این برنامه‌ها شما به شخص دیگری اجازه می‌دهید با پیدا کردن مشتری جدید (و متحمل شدن هزینه‌ی آن) درصدی از درآمد حاصل از فروش را از آن خود کند.

گزینه‌های زیادی برای پیدا کردن مشتریان جدید وجود دارد. شما باید بهترین استراتژی‌هایی را که مناسب مدل کسب‌وکارتان در آرایشگاه هستند و سودآوری شما را به حداکثر می‌رساند، انتخاب کنید. برای این امر کافیست با ما در تماس باشید.

مطالب زیر که مرتبط با همین موضوع هستند را از دست ندهید

بارگذاری مطالب بیشتر